Suure-Jaani Kultuurimaja

* * * * * * *

Suure-Jaani Kultuurimaja 

Asub Suure-Jaanis Kondase majas, Ilmatari 9

Suure-Jaani kultuurimaja korraldab avalikke sündmusi, mida jäädvustatakse ja kajastatakse Suure-Jaani kultuurimaja ja Põhja-Sakala valla infokanalites.

 

 

 

Head sõbrad!
Ootame teid küsitlusele vastama kuni 30. aprillini, et saaksime edaspidi pakkuda veelgi paremaid teenuseid Suure-Jaani kultuurimajas.

Suure-Jaani kultuurimaja külastaja tagasiside küsitlus (google.com)

Aitäh kaasa mõtlemast! 

 

Suure-Jaanil on uus vanasõna! 

Suure-Jaani kultuurimaja ja Suure-Jaani raamatukogu kutsusid inimesi ülesse selle aasta vastlapäeva tähistama kõndides ja samal ajal Suure-Jaanile uut vanasõna välja mõeldes teemal: „Kes kõige rohkem kõnnib, see... „
Vastata sai nii internetis kui ka paberkandjal Suure-Jaani raamatukogus. Kokku tuli 42 erinevat pakkumist vanasõna lõpetamiseks. Saadud vastustest koostati uuesti küsimustik, et meie külastajad saaksid omakorda valida Suure-Jaanile kõige sobilikuma vanasõna lõpu. Interneti kui ka paberkandjal häälestusel vastas 90 inimest ja ülekaalukalt võitis IVIKA KEES´i pakutud uus vanasõna!
 
Aitäh kõigile, kes aitasid meil uut vanasõna välja mõelda!

  

 

 

"Merike Saaremets on koostanud sissekande "Rahvarõivasukkade roosimine Suure-Jaanis" vaimse kultuuripärandi nimistusse. Selleks on toetust saadud Rahvakultuuri Keskuselt ja Põhja-Sakala vallast. "

 

nach oben